Diyaliz Alanında Uzman Kadromuz

Alanında uzman hekim, hemşire, tekniker ve yardımcı personellerimizle Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi olarak yirmi yılda binlerce hastaya hizmet verdik.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi 

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, yirmi yılı aşkın bir süredir, alanında uzman hekimleri, deneyimli hemşireleri, teknikerleri ve yardımcı personeli ile hizmet sunan bir sağlık kuruluşudur. Bu süre zarfında, merkezimiz, böbrek hastalıklarının ve özellikle kronik böbrek hastalıklarının etkili tedavisi konusundaki kararlılığı ile bilinmektedir. Merkezimizin uzman diyaliz doktorları, kapsamlı bir şekilde eğitilmiş ve deneyim kazanmıştır. Bu nedenle tüm hemodiyaliz hastalarına özgü ihtiyaçlarına uygun kaliteli hizmet sunabilmektedir. Hastalarımıza bireysel ve özenli bir yaklaşım benimseyen uzman kadromuz, tedavi süreçlerini titizlikle takip eder ve hastaların sağlıklarını en üst düzeyde korumayı hedefler.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, sunduğu hizmetlerle böbrek hastalıklarıyla mücadele eden bireylerin hayat kalitesini artırmayı amaçlar. Merkezimiz, diyaliz uygulamalarının yanı sıra, hastaların genel sağlığını destekleyici tedavi seçenekleri sunarak, kişisel ve toplumsal sağlığın korunmasına katkıda bulunmayı hedefler. GOP Diyaliz, kurulduğu yıldan itibaren uzman kadrosu ve modern tıbbi ekipmanlarıyla hizmet sunmaktadır. Merkezimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik değerlere bağlı kalarak, hasta güvenliğini her şeyin üzerinde tutar. Tedavi süreçlerimizde en son teknoloji ve bilimsel gelişmeleri takip ederek, hastalarımıza en etkili ve güvenilir sağlık hizmetini sunmayı ilke ediniriz.

Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman kadrosuyla, böbrek sağlığıyla ilgili sorunlarla mücadele eden her bireye kapsamlı, kaliteli ve etkili bir sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Yaşam kalitenizi
artırmak için
çabalıyoruz

Ücretsiz hasta servisi
Konforlu hasta odaları
Ücretsiz diyetisyen desteği
Ücretsiz fistül ve geçici katater açma