20 Yılda binlerce hastaya dokunduk.

Barındırdığı 84 adet diyaliz cihazıyla Türkiye'nin en önemli diyaliz merkezlerinden biri olan kurumumuz, teknolojik altyapısı, uzman hekim kadrosuyla değerli hastalarımıza hizmet vermektedir.

Merkezimiz 2002 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi içinde hizmet vermeye başlayan bir diyaliz ünitesi iken gelişerek 2007 itibariyle ayrı binada “Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi” adını alarak Türkiye’nin en önemli diyaliz merkezlerinden biri olmuştur.

Diyaliz teknolojisinde sağlanan gelişmeler yardımıyla hastalarımızın yaşam kalitesinin artması hedefiyle tüm hemodiyaliz cihazları kasım 2016 tarihinde yenilenmiştir.

Hastalarımıza ikram edilen yiyecekler gerekli tıbbi kurallara uygun düzenlenmekte, beslenme uzmanı tüm hastalara rutin eğitim vermektedir

Diyaliz hizmeti alan hastalarımız merkezimizden ücretsiz yararlanmasının yanı sıra Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi organ nakli bölümü ve kalp damar cerrahi servisinde ihtiyaç duyulması halinde açılacak fistül ve geçici kateterden herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabilmektedirler.

Hastalarımız servis aracı ile evlerinden alınıp, tedavileri tamamlandıktan sonra tekrar servis aracılığıyla güvenle evlerine ulaştırılmaktadır

Yürüyemeyen hastalarımız için standartlara uygun engelli aracımız bulunmaktadır.

Hepatit b ve c hastaları için ayrı salon ve cihaz kullanılmaktadır.

Hastalarımız için son derece rahat yataklar, tavana monte televizyonlar ve kulaklıklar mevcuttur. Jeneratör sistemi sayesinde hizmetlerimiz elektrik kesintisinden etkilenmemektedir.

Hasta ve hasta yakınları için bekleme salonu, LCD televizyon bulunmaktadır. Hijyen koşullarına önem verilen merkezimizde hastaların her türlü sorunuyla yakından ilgilenilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz kurumlar;

  • Sigortalar
  • Asistan kurumlar
  • Bankalar
  • Özel şirketler ve kurumlar
  • Yurt dışı sigorta ve asistan kurumlar
  • Resmi kurum ve kuruluşlar

merkezimizden ücretsiz olarak yararlanabilmektedir.

Merkezimizden kronik böbrek yetmezliği tanısı konmuş, diyaliz raporu olan hastalarımız, raporları ve epikrizleri ile birlikte merkezimize başvurdukları takdirde hizmet alabilmektedirler. Henüz diyaliz raporu olmayan fakat böbrek yetmezliği teşhisi konmuş hastalara ise durum değerlendirilmesi için Nefroloji poliklinik hizmetini ücretsiz sağlamaktayız.

Yaşam kalitenizi
artırmak için
çabalıyoruz

Ücretsiz hasta servisi
Konforlu hasta odaları
Ücretsiz diyetisyen desteği
Ücretsiz fistül ve geçici katater açma