Dr. Mesut Kardaş

DR. MESUT KARDAŞ

HEMODİYALİZ HEKİMİ

EĞİTİM DURUMU

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
İstanbul Haseki Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

MESLEKİ DENEYİMİ

İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

MESLEKİ ÜYELİKLER

Türk Tabipler Birliği

Dr. Mesut Kardaş – Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi

Böbrek yetmezliği gibi ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya olan hastalar için tedavi olarak diyaliz tedavisi uygun görülmüşse Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, uzman kadrosuyla kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu saygın kurumun kadrosunda, hemodiyaliz hekimi Dr. Mesut Kardaş da bulunmaktadır.

Bu önemli görevin bir parçası olan Dr. Mesut Kardaş, eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. Dr. Mesut Kardaş, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hemodiyaliz eğitimi aldıktan sonra, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi hemodiyaliz bölümünde hekimlik yapmıştır.

Böbrek yetmezliği ve hemodiyaliz konusundaki bilgi birikimi ve mesleki tecrübesiyle Dr. Mesut Kardaş, kariyerine Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkez’inde devam etmektedir.

Türk Tabipler Birliği gibi önemli mesleki kuruluşa da üye olan Dr. Mesut Kardaş, yalnızca tıbbi bilgisiyle değil, aynı zamanda İngilizce dil bilgisiyle de yabancı hastalara hizmet verme kabiliyetine sahiptir.

Böbrek hastalarına sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlayan Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi, değerli hastalarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Eğer böbrek yetmezliği ya da diğer böbrek hastalıkları konularında bilgi veya tedaviye ihtiyacınız varsa Özel Gaziosmanpaşa Diyaliz Merkezi’nin hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Yaşam kalitenizi
artırmak için
çabalıyoruz

Ücretsiz hasta servisi
Konforlu hasta odaları
Ücretsiz diyetisyen desteği
Ücretsiz fistül ve geçici katater açma